Yaşam

MasterChef’te Somer Sivrioğlu ve Büşra Arasında Yaşanan Gerilim Programa Damga Vurdu

MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan son bölümünde Somer Sivrioğlu ve Büşra arasında gündem olan bir gerilim yaşandı. Somer Sivrioğlu, mavi takım kaptanı olan Büşra’nın kaptanlığını sert sözlerle eleştirdi.

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanne ve Somer Sivrioğlu’nun heyet koltuğunda oturduğu MasterChef Türkiye, heyecanı yüksek ve tartışmalı kısımlarıyla tüm süratiyle devam ediyor.

Jüri üyeleri ve yarışmacılar ortasında yaşanan diyaloglar da sık sık gündem oluyor bildiğiniz üzere. Dün de yarışın son kısmında Somer Sivrioğlu ve mavi ekip kaptanı olan Büşra ortasında yaşanan tansiyon kısma damga vurdu.

Büşra’nın kaptanlığını eleştiren Sivrioğlu, “Daha önce iki kez kaptanlık yaptın. Birini 3-0, birini de 2-1 kazandın. Bu sefer 3-0 kaybettin. Bir özeleştirin varsa neyi farklı yapmak isterdin?” sözlerini kullandı. Daha sonra Büşra da “Farklı yaparım dediğim hiçbir şey yok.” karşılığını verdi.

Ardından ise sonlanan Sivrioğlu, “Çok yazık bence. Ben sana bir öngörüde bulunayım. Senin fazla özgüvenin sana çok büyük bir sorun olarak geri gelecek bu yarışmada. Şurada ‘yapacağım hiçbir şey yok’ demek ciddi ego. Ben 3-0 kaybetsem 10 saat neyi farklı yapabilirim diye düşünürdüm. Senin burada törpülemen gereken bir şeyler var. Seninki özgüven değil, daha açık söylemek gerekirse bu ego” dedi.

Büşra de “Fazla egolu olduğumu düşünmüyorum. Fazlası olsaydı tavırlarım farklı olurdu. Ben yine aynı takımı seçerdim çünkü iki takımın arasında çok az fark vardı” cevabını verdi.

Sizce bu diyalogda kim haklı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu